HARDLiFE

Добродојдовте на форумот на hardLIFETM!
 
HomeОвде прочитај ги правилата на форумот EmptyРегистрирајте сеВлез

 

 Овде прочитај ги правилата на форумот

Go down 
АвторПорака
etw
Admin
Admin


Број на мислења : 6
Points : 14
Join date : 2011-01-06

Овде прочитај ги правилата на форумот Empty
ПишувањеПредмет: Овде прочитај ги правилата на форумот   Овде прочитај ги правилата на форумот Icon_minitimeНед Јан 16, 2011 8:18 am

Добредојдовте на официјанлиот форум на Hard Life Кланот !!!!!


Kako prvo mora da se Registrirate !


-Без:
-Презир на останатите корисници ...
-Навреда врз било која основа ...
-Писателската тема да нема ништо заедничко со дадена тема ...
-Спам на места каде што не е дозволено ...
-Модот на места каде што не е дозволено ...

-Сигнализација:
-Секое прекршување на правилата ќе биде казнет во согласност со админ на форумот ...
-Сите правила ќе бидат награден со статус ...
-Корисниците со одреден привилегиран статус, што не значи дека ние не треба да се придржуваат до правилата ...

-Дозволени:
-Неограничен број на мислења дневно (ако мислења имаат врски со дадена тема)
-Критика и предлози во делот наменет за тоа ...
-Побарувачка помогне ...
-Правилната употреба на форумот ...


GL^HF :
Hard Life Team
Вратете се на почетокот Go down
http://hardlife-team.macedonianforum.net
 
Овде прочитај ги правилата на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
HARDLiFE  :: ۰•●Добредојдовте ●•۰ :: Правила на форумот !-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions