HARDLiFE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HARDLiFE

Добродојдовте на форумот на hardLIFETM!
 
HomeОвде прочитај ги правилата на форумот EmptyLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Овде прочитај ги правилата на форумот

Go down 
АвторПорака
etw
Admin
AdminБрој на мислења : 6
Points : 14
Join date : 2011-01-06

Овде прочитај ги правилата на форумот Empty
ПишувањеПредмет: Овде прочитај ги правилата на форумот   Овде прочитај ги правилата на форумот Icon_minitimeНед Јан 16, 2011 8:18 am

Добредојдовте на официјанлиот форум на Hard Life Кланот !!!!!


Kako prvo mora da se Registrirate !


-Без:
-Презир на останатите корисници ...
-Навреда врз било која основа ...
-Писателската тема да нема ништо заедничко со дадена тема ...
-Спам на места каде што не е дозволено ...
-Модот на места каде што не е дозволено ...

-Сигнализација:
-Секое прекршување на правилата ќе биде казнет во согласност со админ на форумот ...
-Сите правила ќе бидат награден со статус ...
-Корисниците со одреден привилегиран статус, што не значи дека ние не треба да се придржуваат до правилата ...

-Дозволени:
-Неограничен број на мислења дневно (ако мислења имаат врски со дадена тема)
-Критика и предлози во делот наменет за тоа ...
-Побарувачка помогне ...
-Правилната употреба на форумот ...


GL^HF :
Hard Life Team
Вратете се на почетокот Go down
https://hardlife-team.macedonianforum.net
 
Овде прочитај ги правилата на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Вест околу форумот

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
HARDLiFE  :: ۰•●Добредојдовте ●•۰ :: Правила на форумот !-
Отиди до:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions